Nejlevnější úředník Vzorovaný polštář Max Winzer Monarch přizpůsobený obchod BO52698397

Kč1 511,93

Kč1 089,81

  • Kód výrobku:BO52698397
  • Dostupnost:Na skladě

Kolekce Monarch potěší každého příznivce nadčasového retro stylu. Jde o kvalitní, do detailu dotažené kousky, které ve vás probudí nostalgii.

Na výběr je z několika potahových materiálů: základní řada se pyšní potahem z hladké textilie, řada s přívlastkem Velor z textilie imitující velur a řada Chenille připomíná na oko i dotek žinylku.

O značce:

Max Winzer je německá rodinná značka z bavorského Oberfrankenu, která na trhu čalouněného sedacího nábytku působí už od roku 1945.
Důraz kladou na výjimečnou kvalitu, funkčnost a spolehlivost jednotlivých produktů. Není tedy divu, že se kousky Max Winzer mohou pyšnit zlatou známkou kvality od německé asociace pro kvalitu nábytku.
Nábytek jako takový je stylový v mnoha smyslech slova: od křesel a pohovek v opravdu moderním designu až po výrobky v teď tolik oblíbeném retro stylu.

Co je to Martindale test?

Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale.

A pro srovnání: běžná potahová látka mívá počet cyklů Martindale od 20 000 do 45 000. Všechny textilie s vyšší hodnotou se tak vyznačují vysokou odolností.
Rozměry 40 x 40 cm (hloubka x šířka)
Hmotnost 500 g
Čištění lze prát na 30 ° C
Martindale (odolnost látky proti oděru) 25 000 cyklů
Snímatelnost potahu snímatelný
Zásilka obsahuje 1 balík
Specifikace potahového materiálu hladká textilie
Tvrdost výplně střední
Země původu Německo
Materiál potahu 50 % polyester, 50 % bavlna

Nejlevnější úředník Vzorovaný polštář Max Winzer Monarch přizpůsobený obchod BO52698397

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze